© 2018 Klaster Przemysłowy dawnych terenów COP im. E. Kwiatkowskiego

Program skutecznej komunikacji

Klaster COP strategicznie wychodzi naprzeciw wyzwaniom zmieniającego się świata. Zmiany ostatnich dwóch dekad wywarły olbrzymi wpływ na sposób myślenia, na działania i komunikowanie we wszystkich sferach biznesu. 

Program ComBoost2020 to dostęp do najnowszej wiedzy i doświadczenia o technologiach komunikacyjnych, sposobach pozyskiwania informacji oraz ich zastosowania w działaniach firm i instytucji. Naszym celem jest trafne diagnozowanie newralgicznych miejsc w procesach komunikacji i podejmowania decyzji, realizowane przy wsparciu ekspertów, specjalizujących się w tworzeniu rozwiązań dostosowanych do potrzeb i wyzwań przedsiębiorców.

"Największym problemem w komunikacji jest złudzenie, że miało to miejsce."

George Bernard Shaw

nowe technologie
15 listopada 2019
info.jpg
3 listopada 2019
Komunikacja wewnętrzna,
być albo nie być biznesu
15 października 2019
Jeśli chcesz być na bieżąco, pozostaw namiar na siebie.
Nasi eksperci

Andrzej Haremski

 

Ekspert cybernetyki społecznej - doradca w procesach decyzyjnych

Specjalizuje się w penetracji rynków, analizie i wprowadzaniu nowych produktów oraz skutecznym wykrywaniu "słabych ogniw" w procesach decyzyjnych. 

Andrzej zajmuje się również nowymi technologiami, m.in. tworzeniem aplikacji telemedycznej do wczesnej detekcji dziecięcego porażenia mózgowego, opartej na Machine Learning i AI.

a.haremski@klastercop.pl

Marta Stacewicz-Paixão

 

Strateg komunikacji bezpośredniej, wielokanałowej, werbalnej i niewerbalnej. Ekspert działań wewnątrz organizacji (firmy) oraz na zewnątrz (marketing, sprzedaż). Wytycza kierunki polityki komunikacji, rozwiązania celowane, unikalne wytyczne (np. wdrożenia produktów, kampanie, grupy robocze, negocjacje).

Poliglotka, pracowała m.in. w dyplomacji. Autorka książki "Lizbona. Miasto, które przytula" - niekonwencjonalnej pozycji dla tych, którzy lubią poznawać świat.