top of page

newsletter

Szanowni Państwo


Dzisiaj odrobina informacji z działalności bieżącej.


Zachęcamy do śledzenia bieżących informacji zamieszczanych w naszym kanale LinkedIn.

To skrócone informacje mające zapewnić bieżącą informację o tym, co robimy, co dzieje się w Klastrze, jakie nowe możliwości pojawiają się na co dzień…

Goście z Wybrzeża Kości Słoniowej

W styczniu i marcu gościła u nas delegacja z Klastra COP Wybrzeże Kości Słoniowej.

Podczas tygodniowej wizyty zostały podjęte uzgodnienia niezbędne do zorganizowania przedstawicielstw handlowych czterech polskich firm, które będą zlokalizowane w Abidżanie (Wybrzeże Kości Słoniowej) oraz Ouagadougou, stolicy Burkina Faso.

W obecnej chwili przygotowywane są w tych krajach dwie ekspozycje polskich drzwi oraz mebli, a także paneli podłogowych.

Pierwsze partie dostaw zostały już uzgodnione z producentami.

Czekamy teraz na inaugurację salonów ekspozycyjnych, która powinna nastąpić na przełomie czerwca i lipca bieżącego roku.

Świętokrzyska Rada Innowacji

W dniu 4 kwietnia br odbyło się posiedzenie Świętokrzyskiej Rady Innowacji, na które został zaproszony zarząd Klastra COP. Podczas posiedzenia odbyła się ceremonia wręczenia nagród i statuetek laureatom XIV edycji nagrody Świętokrzyski Racjonalizator.

Jedną z głównych nagród otrzymał zespół w składzie: Stanisław Szczepaniak, Remigiusz Szczepaniak, Elwira Szczepaniak, Dominika Szczepaniak, Monika Szczepaniak, Jednostka Innowacyjno–Wdrożeniowa INWEX Sp. z o.o. za pracę pn. “Kompleksy organicznych związków krzemu z cytrynianem boru i dimetyloetanoloaminą (DMAE)”.

Inwex to jeden z członków Klastra COP, który od samego początku wspiera naszą działalność. Laureatom składamy serdeczne gratulacje i życzymy sukcesów oraz wytrwałości.

Więcej o wydarzeniu tutaj:

https://www.swietokrzyskie.pro/poznalismy-laureatow-nagrody-swietokrzyski-racjonalizator/

Kolejna misja do Miami

W ramach Polsko-Florydzkiej Grupy Biznesowej planujemy kolejną misję do Miami.

Wstępny termin wyjazdu to październik-listopad br. Planujemy wyjazd na 8 dni. W ramach wyjazdu dokończone zostaną działania związane z „lądowaniem” naszych firm z Grupy na ziemi florydzkiej, co oznacza formalne powołanie spółek przedstawicielskich oraz podjęcie działań z amerykańskimi partnerami biznesowymi na Florydzie.

Nasza grupa zaczyna powoli rozrastać się, przewidywane są kolejne firmy, które chcą dołączyć do naszej struktury w USA.

Zainteresowanych dołączeniem do Polish-Floridian Business Group oraz rozszerzeniem swojej działalności o rynek amerykański, prosimy o kontakt mailowy poprzez zakładkę „Kontakt” i formularz na stronie Klastra COP:

  - Baza Kooperacji | Klastercop

bottom of page